شرایط و ضوابط کلی

۱-  وب‌ سایت آوش سیر آرنیکا طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

۲- خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت آوش سیر آرنیکا جهت استفاده‌ در این وب سایت تولید می‌شوند. هر گونه سو استفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، لوگو و… از این وب ‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ سو استفاده از مطالب این وب‌ سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌ سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌ سایت آوش سیر آرنیکا و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است.

۳- اطلاعات شخصی کاربران در وب سایت آوش سیر آرنیکا کاملا محرمانه است. ما تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کنیم.

۴- کاربران متعهد می‌‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌ نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌ سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ کاربران خواهد بود.

۵- کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب ‌سایت آوش سیر آرنیکا اصلاح نماید. در غیر این‌ صورت این وب‌ سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

شرایط و ضوابط رزرو و خرید بلیط هواپیما

۱- عملیات خرید بلیط در وب‌ سایت آوش سیر آرنیکا مشمول مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید وب سرویس اینترنتی بلیط متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید بلیط آگاهی کامل دارد.

۲- طبق مقررات سازمان هواپیمایی کشوری، مسئولیت کنسلی، تاخیر یا تعجیل در زمان انجام پرواز، بر عهده‌ی شرکت هواپیمایی برگزار کننده‌ پرواز است.

۳- هنگام ثبت ‌نام و رزرو بلیط، نام مسافر باید به صورت صحیح و با حروف انگلیسی وارد شود. امکان اصلاح نام مسافر پس از خرید نهایی بلیط وجود ندارد و آوش سیر آرنیکا، هیچگونه مسئولیتی در قبال اطلاعاتی که به اشتباه وارد شده‌اند بر عهده ندارد و اصطلاح آن مطابق قوانین بلیط صورت می‌پذیرد.

۴- در قوانین هواپیمایی کشوری، مسافران نوزاد کم‌ تر از دو سال، مسافران کودک بین دو تا دوازده سال تمام و مسافران بزرگسال، بیش از دوازده سال سن دارند. در صورت عدم دقت خریدار و اشتباه وارد نمودن رده‌ی سنی، از سوار شدن مسافر به هواپیما ممانعت به عمل خواهد آمد. بلیط کودک را به هیچ وجه نمی‌ توان به تنهایی و جدا از بلیط بزرگسال خرید کرد.

۵- لازم به ذکر است که در بلیط‌ های نرخ مصوب، قیمت بلیط برای مسافران نوزاد، کودک و بزرگسال متفاوت است، اما در بلیط‌ های چارتری و غیر قابل استرداد، قیمت بلیط کودک با بزرگسال برابر است.

۶- پس از انجام پرداخت و تایید آن، رزرو و خرید قطعی شده و اطلاعات بلیط به کاربر پیامک و ایمیل می‌شود.

۷- خریدار حق تغییر قیمت بلیط، دست بردن در مفاد بلیط به هر طریق و هر شکل، و یا فروش مجدد بلیط با قیمتی بالاتر از مبلغ ذکر شده را ندارد.

شرایط و ضوابط خرید اینترنتی هتل

۱- مسئولیت کلیه‌ی رزروهای ثبت شده بر عهده آوش سیر آرنیکا است و این شرکت تضمین می‌کند تا با تکمیل فرآیند خرید و دریافت نامه اقامت (واچر)، بتوانید به راحتی در هتل و یا اقامتگاه مورد نظر، پذیرش شده و از امکانات آن بهره مند شوید.

۲- اطلاعات هتل‌ها و مراکز اقامتی ارائه شده در آوش سیر آرنیکا، به صورت مستقیم از منابع رسمی (هتل‌ها، مراکز اقامتی و …) دریافت شده است. به علت تغییرات دوره‌ای این اطلاعات، تایید صحت آنها بر عهده همان منابع می‌باشد. آوش سیر آرنیکا تلاش می‌کند تا این تغییرات را در کمترین زمان ممکن به‌روزرسانی نماید.

۳- در داخل کشور، احراز هویت با کارت ملی و یا شناسنامه و احراز شرایط محرمیت، تنها وجود نام زوج در شناسنامه همسر است، در برخی هتل ها صیغه‌نامه با مهر برجسته نیز پذیرفته می‌شود ولی این پذیرش عمومیت ندارد؛ اقامتگاه ها در صورت عدم احراز شرایط محرمیت از ورود مسافرین به اتاق ها ممانعت نموده و مطابق قوانین کنسلی عمل می‌نمایند.

۴- عملیات خرید و رزرو بلیط هتل در آوش سیر آرنیکا مشمول مجموعه‌ قوانین و مقررات تجارت الکترونیک ایران بوده و هرگونه تخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت. خریدار ضمن خرید اینترنتی، متعهد می‌شود که از کلیه‌ی قوانین و مقررات خرید آگاهی کامل دارد.

شرایط ویزا و اقامت

۱- بدون ویزا بودن کشورها به این معنی است که مسافران برای حضور در آن کشور احتیاج به ویزا ندارند؛ اما گاهی برای پرواز و رسیدن به یک کشور بدون ویزا، نیاز به یک یا چند ویزا دارید. برای پرواز به بعضی از کشورهای آمریکا و اقیانوسیه، باید از چند کشور بگذرید و در آنها توقف داشته باشید، که بدون داشتن ویزای این کشورها، سفرتان امکان پذیر نیست. بنابراین همیشه سفر به کشورهای بدون ویزا برای ایرانیان به معنی نیاز نداشتن به ویزا و سفر بی‌دردسر نیست و باید حتما از قبل درباره سفر به کشور مقصدتان تحقیق کنید.

۲- در صورت‌ آماده نشدن ویزا از طرف سفارت، آوش سیر آرنیکا مسولیتی در قبال بلیط خریداری شده ندارد و این بلیط مشمول قوانین کنسلی می‌شود.

۳- قبل از خرید بلیط هواپیمای خارجی در کشورهای نیازمند به ویزا، به تاریخ شروع ویزا، تاریخ انقضای ویزا، و حداکثر زمان ممکن برای اقامت تعیین شده توسط سفارت مندرج در ویزا را توجه کنید. پیش‌آمدن هرگونه مشکل ناشی از موارد ذکر شده برعهده‌ی مسافر و آژانس مسافرتی می‌باشد.

۴- ورود به اکثر کشورها نیازمند ویزا است. قبل از خرید بلیط، شرایط ویزای کشور مقصد و کشورهای ترانزیت (کشورهایی که در فرودگاه‌شان توقف دارید)‌ را چک کنید/ توجه داشته باشید که ترانزیت در اغلب کشور ها اعم ازکشورهای آسیایی و اروپایی و امریکایی تا ۸ ساعت متعارف و قابل قبول از طرف شرکت‌های هواپیمایی مختلف می باشد.

 

دریافت به روز رسانی و بیشتر

اندیشه های ذهنی به صندوق پستی شما