آوش سیر آرنیکاآوش سیر آرنیکا
Forgot password?

ویزا

ویزا

صدور ویزای مسافرتی توسط سفارت و کشور مقصد انجام می شود و به معنای آن است که آنها اجازه حضور و ورود شما را تایید کرده اند.
ویزاهای مسافرتی موقت هستند و مدت زمان اعتبار آن بستگی به کشور مقصد و علت سفر دارد.  ویزا معمولا به صورت یک مهر یا برچسب در گذرنامه مشخص می‌‏شود که همین امر باعث شده که عده ای به اشتباه ویزا و پاسپورت را یکی بدانند.

imageframe-image

ویزای شینگن

مسافران می‌توانند با دریافت ویزای شینگن در هر زمان و شرایطی به این کشورهای اروپایی سفر کنند و اقامت داشته باشند.
شما با دریافت ویزای شینگن می‌توانید به کشورهای اتریش، بلژیک، جمهوری چک، دانمارک، استونی، فنلاند، فرانسه، آلمان، یونان، مجارستان، ایسلند، ایتالیا، لتونی، لیتوانی، لوکزامبورگ، مالت، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، اسلواکی، اسلوونی، اسپانیا، سوئد، سوئیس، لیختن اشتاین سفر کنید.

ویزای کانادا

کانادا در حال حاضر یکی از بهترین کشورهای دنیا از جهت سیستم مهاجرپذیر بودن این کشور. اقلیم خوب. جمعیت کم. مساحت بالا رفاه اجتماعی بالا. اقتصاد قوی.و سطح فرهنگی غنی نزدیکی به کشور امریکا..و….. میباشد.
در حال حاضر ویزای توریستی کانادا که در مقایسه با ویزا های توریستی دیگر کشورها بلند مدت تر و پر طرفدار تر است که تحت شرایطی خاص اجازه ی تبدیل و تمدید نیز میسر میباشد و میتواند یکی از گزینه های خوب مهاجرتی باشد.

imageframe-image
imageframe-image

ویزای استرالیا

ویزای توریستی استرالیا از ویزاهای سخت دنیا محسوب می شود و برای گرفتن آن شما باید در پاسپورت خود حتما یک ویزای سخت مثل ویزای انگلیس یا ویزای شینگن داشته باشید. همچنین برای ویزای توریستی استرالیا متقاضی باید از نظر شرایط مالی و کاری در وضعیت خوبی باشد .و نیازمند ارائه سند ملکی به نام شخص متقاضی و ارائه گردش حساب بانکی و مانده حساب نسبتا بالا و مطلوب است.
با دریافت این نوع ویزای استرالیا متقاضی اجازه کار ندارد اما تا 3 ماه اجازه تحصیل دارد.

ویزای دبی

ویزای امارات را به دو صورت میتوان اخذ نمود:
امارات چند جور ویزا برای مسافران صادر می‌کند: ویزای چهارده روزه، یک ماهه و سه ماهه.

ویزا های تورستی امارات در 3 نوع عادی – نیمه فوری و فوری می باشد که نوع عادی آن در 7 روز کاری و نوع نیمه فوری در 3 روز کاری و نوع فوری در 1 روز کاری صادر می شوند .

از آنجایی که آژانس مسافرتی آوش سیر آرنیکا کارگزار رسمی ویزای دبی است می توانید با خیال راحت ویزای دبی خود را در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید.

imageframe-image
imageframe-image

ویزای توریستی آمریکا

بخاطر وجود علاقمندان بسیار زیادی از اقصی نقاط دنیا مخصوصآ ایران برای مهاجرت به آمریکا و حتی درخواست پناهندگی از طریق ورود به آمریکا با ویزای توریستی ،دولت آمریکا فیلترهای زیاد و دشواری بر سر راه اخذ ویزای آمریکا قرار داده تا از این اقدامات جلوگیری بعمل بیاورد ، در زمان بررسی درخواست ویزای توریستی ، افسر ویزای سفارت آمریکا باید مطمئن شود که شما حتمآ به کشور خود باز خواهید گشت .
ویزای توریستی آمریکا به دو دستۀ اصلی تقسیم می شوند که نوع ویزای توریستی آمریکا به هدف شما از مسافرت به خاک ایالات متحده آمریکا بستگی دارد، و هدف شما از سفر به آمریکا تعیین کنندۀ نوع ویزای شما میباشد.

اخذ ویزای شینگن

اخذ ویزای شینگن را به کارشناسان با تجربه و باسابقه ما بسپارید و در سریع ترین زمان ممکن ویزای شینگن خود را دریافت کنید.